Menu strony

Sublingual Co Q10

Sublingual Co Q10

Zapewnij swoim komórkom niezbędne źródło energii, tak byś mógł cieszyć się pełnią sił i witalnością! Koenzym Q10 jest właśnie tą substancją, która jest konieczna do dostarczenia komórkom energii. Jeśli komórki będą miały odpowiednią ilość koenzymu Q10, wówczas poczujesz przypływ energii w całym organizmie.

Dostarczanie energii naszym komórkom – a więc i całemu organizmowi – jest możliwe dzięki aktywnemu składnikowi – koenzymowi Q10, zwanego również ubichinonem. Substancja ta jest obecna w każdej naszej komórce, pomaga składnikom odżywczym przekształcić się w nośnik energii – ATP (adenozynotrifosforan). Jeśli komórka potrzebuje energii, w pierwszej kolejności otrzymuje ją w wyniku rozkładu ATP. Koenzym Q10 jest produkowany przez nasz organizm, jednak warto pamiętać, że endogenna produkcja koenzymu Q10 zmniejsza się wraz z upływem lat (począwszy od 30-35 roku życia).

 

Skład:

  • 30 mg Koenzym Q10

 

Opakowanie: 30 tabletek

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie po posiłku. Trzymać pod językiem aż do całkowitego rozpuszczenia, zmieniając pozycję tabletki.

 

Produkt zawiera koenzym Q10 w postaci tabletek ,,podjęzykowych”. Forma tabletki, którą można umieścić pod językiem, powoduje, że składniki aktywne wchłaniają się szybciej i skuteczniej do organizmu, gdyż trafiają do krwioobiegu bezpośrednio za pomocą naczyń krwionośnych, znajdujących się w jamie ustnej.
Tabletki posiadają naturalny, cytrynowy smak oraz aromat. W każdej z nich znajduje się aż 30 mg koenzymu Q10.
Suplementacja koenzymem Q10 polecana jest przede wszystkim osobom: powyżej 30. roku życia, dbającym o zdrowe serce, narażonym na zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy, prowadzącym stresujący styl życia, chcącym zachować młodość, stosującym niewłaściwie zbilansowaną dietę.
Stosowanie produktu jest zalecane w każdym przypadku, gdy możliwości trawienne lub absorpcyjne przewodu pokarmowego są znacznie utrudnione.

 

UWAGA!

  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym, chłodnym, niedostępnym dla małych dzieci, nie nasłonecznionym miejscu – ponieważ jest on bardzo wrażliwy na ciepło oraz światło!
  • Przechowywanie w temperaturze powyżej 35°C może pogorszyć jakość koenzymu Q10.
  • Zaleca się przyjmowanie koenzymu w dawce podtrzymującej 10-30 mg dziennie w celu uniknięcia niedoborów.
  • Przyjmowanie koenzymu Q10 w formie suplementu diety nie ma wpływu na produkcję koenzymu przez organizm. Nie należy obawiać się, że nasz organizm ,,zapomni” go wyprodukować.

 

Cena detaliczna: 101 zł
 
Cena klubowa: 76 zł
 
 

 
 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.