Menu strony

Xantho Plus

Xantho Plus

Xantho PLUS – Owoc Bogów Xantho PLUS to formuła zawierająca kompleks antyoksydantów, którego aktywne składniki działając synergicznie, stanowią ochronę przed wolnymi rodnikami.

 

 

 

 

Skład:

  • 166,7 mg Xanthosteen – ekstrakt z owoców mangostanu (std. 10% mangostyna, 20% polifenole)
  • 200 mg Opatantowana miesznka składników roślinnych
  • Ekstrakt z owoców grejpfruta
  • Ekstrakt z granatu (std. 20% kwasu elagowego)
  • Sproszkowane owoce borówki wysokiej
  • Ekstrakt z owoców borówki czernicy
  • Ekstrakt z nasion winorośli (std. 95% proantocyjanidyn)

 

Opakowanie: 90 kapsułek

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie

 

Podstawowym składnikiem produktu jest unikalny owoc pochodzenia azjatyckiego – mangostan zawierający cenne ksantony, które dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym chronią komórki przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Wskaźnik ORAC (tj. zdolności absorpcji wolnych rodników) dla soku z mangostanu, w porównaniu z innymi owocami jest bardzo wysoki i wynosi ok. 17000. Ekstrakt z owoców mangostanu jest standaryzowany na zawartość alfa-mangostyny (jednego z najlepiej przebadanych ksantonów) i polifenoli. Mangostan pochodzi z Archipelagu Malajskiego, w Azji Wschodniej i zgodnie z legendą został podarowany ludziom przez Buddę, po poznaniu i odczuciu jego dobroczynnego działania. Ze względu na fakt, iż mangostan znany jest jako najbogatsze źródło cennych ksantonów, został okrzyknięty „Owocem Bogów”.

Produkt zawiera również ekstrakt z liści zielonej herbaty, standaryzowany na zawartość galusanu epigalokatechiny, o właściwościach antyoksydacyjnych 100 razy silniejszych, niż witamina C i 25 razy silniejszych niż witamina E, a także ekstrakt z owoców grejpfruta, który jest bogaty w witaminy, flawonole, terpeny. Kolejne składniki aktywne produktu to ekstrakt z nasion winogron – o wysokiej zawartości proantocyjanidyn, korzystnie wpływających zarówno na komórki, ze względu na działanie antyoksydacyjne, jak i na strukturę naczyń krwionośnych, ekstrakt z owoców granata – źródło kwasu elagowego, będącego doskonałym obrońcą komórek. Skład produktu został także wzbogacony o ekstrakt z owoców borówki czernicy i sproszkowane owoce borówki wysokiej – które silne właściwości antyoksydacyjne zawdzięczają wysokiej zawartości antocyjanów.

Zalety Xantho PLUS

Xantho PLUS zawiera ekstrakty z owoców, w których została zachowana naturalna harmonia składników czynnych, co wpływa na wzajemny synergizm ich działania i zwiększa ich biodostępność dla organizmu. Składniki aktywne produktu – jako silne antyoksydanty – stanowią dodatkową obronę organizmu przed działaniem wolnych rodników. Chroniąc nasze komórki przed utlenianiem, mogą wspomagać opóźnienie procesu starzenia się organizmu i wpływać korzystnie na układ krążenia.

Komu można polecić Xantho PLUS?
osobom odżywiającym się nieracjonalnie;
osobom nadużywającym alkoholu i niektórych farmaceutyków;
osobom starszym;
osobom aktywnym fizycznie i wykonującym cieżką pracę fizyczną;
osobom mieszkającym w zanieczyszczonym środowisku;
aktywnym i biernym palaczom;
osobom pracującym w szkodliwych warunkach;
wszystkim tym, którzy chcą zapewnić sobie ochronę przed działaniem wolnych rodników.

 

UWAGA!

  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

Cena detaliczna: 126 zł
 
Cena klubowa: 95 zł
 
 

 
 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.